You are here:  / Marketing w praktyce / Źródła światła w kasetonach reklamowych

Źródła światła w kasetonach reklamowych

post by related

related post

Jakie są na rynku sposoby podświetlenia, które mamy możliwość wmontować do kasetonów reklamowych:

kaseton reklamowy1. Diody LED jako jeden z najnowocześniejszych rozwiązań obecnych w reklamie. Owe rozwiązanie praktycznie nie posiada zupełnie wad, tylko plusy. Kasetony podświetlane takim sposobem, są dobrze doświetlone, w zasadzie bezawaryjne – ze względu na nieporównywalne w innych źródłach światła diody LED a także są niezmiernie łatwe w ewentualnym serwisie. Niskie napięcie użyte w tym sposobie jest bezpiecznym standardem o wartości 12V oraz ma – niezwykle niski pobór energii elektrycznej. Wadą będzie potrzeba zastosowania transformatora napięcia, który z 230V zamieni na konieczne przez nas 12V oraz wygórowana cena tej konstrukcji.

2. Neony są kolejnym rozwiązaniem dziś rzadziej stosowanym. Obowiązek zastosowania transformatorów wysokiego napięcia oraz problematyczny serwis i wrażliwa konstrukcja również nie sprzyja jego stosowaniu.

3. Najprostsze świetlówki – jest to narzędzie tanie i powszechne, przede wszystkim jednak montowane w realizacjach bardzo pociętych budżetowo. Światło, które one emitują jest ciepłe w odbiorze a nasze świetlówki są łatwe w ewentualnym serwisie. Niestety ze względu na dużą wrażliwość na niskie temperatury często takie kasetony trzeba serwisować.

Źródła światła w kasetonach reklamowych
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)