You are here:  / Marketing w praktyce / Wybierz dobry program partnerski

Wybierz dobry program partnerski

post by related

related post

Coraz częściej zalewają nas informacje o tym, że zarabianie na stronie jest niezwykle dochodowe. Jednak wertując takie informacje zastanawiamy się w jaki sposób można na niej najwięcej zarobić. Czy to będzie program partnerski, czy system wymiany linków, reklama sponsorowana ? To czy zarabianie na stronie przyniesie nam ogromne zyski zależy przede wszystkim od jej zawartości. Dla mojej witryny najbardziej korzystny okazał się wymieniony powyżej program partnerski.

Jednak aby zarabianie na własnej stronie internetowej przez jeden ze sposobów jakim jest program partnerski uzależnione jest od kilku istotnych kwestii. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że program partnerski sugeruje się zawierać ze stronami o zbliżonej tematyce. Zatem jeśli byłby to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą konserw turystycznych to nasza zarabianie na stronie będzie wyższe kiedy zawrzemy program partnerski ze stroną o turystyce.

Uczestnictwo w takim sposobie na zarabianie na stronie jest gwarancją bezpieczeństwo, ale także zysku. Oczywiście co do drugiej kwestii należy pamiętać, że nasza strona wchodząca w program partnerski musi spełnić wszystkie wymogi strony która za jego sprawą polecamy. To, że zarabianie na stronie właśnie w ten sposób jest darmowe świadczy o tym iż każdy użytkownik Internetu mający choćby prostą stworzoną przez siebie stronę może z niego skorzystać.

Za polecanie produktów, usług wchodzącej w skład programu partnerskiego witryny należą się nam często nie małe profity. To także uzależnione jest od tego jak w tej kwestii wypadła nasza strona, a mianowicie jaka jest jej wielkość, oglądalność etc. Główna i prosta zasada to fakt, że czym większe profity tym korzystniejsze zarobki dla nas.

Bardzo dobrym przykładem, przytaczanym niejednokrotnie jest korzystny program partnerski znajdujący się w Internecie na stronie internetowej eProgresja.pl. Tutaj głównym atutem tego sposobu na zarabianie na stronie są właśnie wysokie profity. Przekraczają one w wielu przypadkach 40 procent, a po przekalkulowaniu na sumę pieniężną jest to każdorazowa suma 32 złotych.

Strony WWW Rzeszów vs CRM

Nie ulega wątpliwości iż w niedługim czasie systemy do kontroli relacji z klientami ( tzw. Systemy CRM ) na stałe będą wykorzystywane w małych i średnich przedsiębiorstwach.

To co dzisiaj jest podstawą kształtowania strategii dużych firm i korporacji wydaje się być trudne do wprowadzenia na niwie firmy kilku lub kilkunastoosobowej. Jest jednak kilka elementów , których spełnienie , wcale nie trudniejsze niż codzienne tematy w MŚP , pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości systemów CRM (z ang. Customer Relationship Management).

Kilka podstawowych i kluczowych czynności:

1. Przy ustaleniu umowy o pracę , jako element wpisany do umowy, nowy pracownik w MŚP zobowiązany jest do pracy w firmowym systemie CRM. Udostępnia się mu jego indywidualny login i hasło do CRM-a oraz ustala zakres wprowadzanych informacji. Warto również połaczyć sumienną pracę w tym systemie z wypłatą np.premii lub innych gratyfikacji.

2. Firmowy system CRM musi posiadać moduł do kontroli aktywności użytkowników w sensie notacji logowania oraz czasu pracy w systemie.

3. Szefowie powinni mieć możliwość łatwego dostępu do raportów związanych z informacjacjami zebranymi z wszystkich modułów systemu w każej chwili. Proces podejmowania strategicznych jak i doraźnych decyzji ma zawsze wysoką jakość wówczas kiedy uwzględnia szeroki zbiór aktualnych i prawdziwych a nie domniemanych informacji.

4. System CRM powinien dawać możliwość pracy on-line i logowania się użytkowników również przez firmowe strony WWW.

Wybierz dobry program partnerski
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)