You are here:  / Marketing w praktyce / WordPress, a pozycjonowanie stron

WordPress, a pozycjonowanie stron

post by related

related post

WordPress, a pozycjonowanie stron

Po ostatnich zmianach w algorytmie Google, dalsze pozycjonowanie przy wykorzystaniu katalogów opartych o skrypt qlWeb jest już praktycznie niemożliwe.
Warto zatem wymyślić jakiś inny sposób na tworzenie treści potrzebnych do tworzenia zaplecza. Nowym trendem jest tworzenie zaplecza przy użyciu skryptu WordPress.

WordPress, presell pages i pozycjonowanie

Kilka informacji, jak przystosować skrypt WordPress do nowych zadań znajdziesz we wpisie Umarł król, niech żyje król, w blogu, do którego link znajdziesz parę linijek wyżej. Zastosowanie jednej z wtyczek do skryptu WordPress pozwala na łatwe, a co najważniejsze automatyczne tworzenie linków wewnętrznych między zbieżnymi tematycznie wpisami. Tak zlinkowany wewnętrznie blog – katalog – presell pages, staje się znacznie skuteczniejszy do seo zastosowań. Pozycjonowanie po takich zmianach jest znacznie efektywniejsze, a linki znacznie silniejsze.

Pozycjonowanie w innym miejscu

Również na ten temat można poczytać we wpisie pozycjonowanie stron w innym blogo_katalogu.

Czy eksperyment z WorPressami zakończy się powodzeniem

Nie mam pojęcia. Na małą skalę skrypt WordPressa stosowany był już przez pozycjonerów od dawna. Czy sprawdzi się przy masowym zakładaniu blogo_katalogów? Zobaczymy…

WordPress, a pozycjonowanie stron
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)