You are here:  / Marketing w sieci / Tatuaże? Reklamuj się teraz, zbierz plony w lipcu!

Tatuaże? Reklamuj się teraz, zbierz plony w lipcu!

post by related

related post

Tatuaże? W studiu tatuażu wszyscy wiedzą, że tatuaże wykonują młodzi ludzie, przeważnie w wakacje. Wolność i swoboda, wakacyjne szaleństwo – i tak oto stajemy się właścicielem nowej ozdoby swojego ciała. Po co więc reklamować swoje usługi na ten sezon? Może jednak warto zbudować sobie już teraz grono fanów, którzy trafią do studia tatuażu (wcześniej lub później) a potem się tym pochwalą między znajomymi (też w internecie).

Zobacz jak dużo ludzi teraz wyszukuje „tatuaże”:

Statystyki wyszukiwarki Google

Korzystaj więc z możliwości jakie daje reklama na portalu Facebook – w tym przypadku nie musisz czekać, aż internauci będą wyszukiwać informacji o tatuażach.. Możesz im przypomnieć o tym i zaprezentować swoje wzory tatuaży. Młodzież chętnie korzysta z Facebooka – „polubią to”, a wraz z nimi ich znajomi, i znajomi ich znajomych. Zbudujesz na prawdę wielki fanklub swojego studia tatuażu.

Co więcej? Dzięki Facebookowi możesz kierować reklamy do obcokrajowców zanim przyjadą (na wycieczkę, zwiedzanie, wakacje) do Polski. Wystarczy skierować reklamy do odpowiednio dobranych grup docelowych i najpierw pozyskasz fanów a następnie pojawią się oni odwiedzić Twój salon Tatuażu. Jeśli masz do tego stronę na Facebooku – to wygrałeś. Połączenie reklam, zdobycie fanów i… informacja, a więc reklama, będzie się sama rozchodzić wśród rzeszy kolejnych młodych ludzi.

Tak na prawdę masz wiele możliwości aby zwiększyć ilość klientów w wakacje i przed wakacjami i… po wakacjach. Nie zaprzepaść swojej szansy!

Ciekawostka: „tatuaże dla dziewczyn” to możliwość skierowania reklam do młodych kobiet, które na pewno do Ciebie przyjdą w wakacje a nawet wcześniej, bo już w maju-czerwcu!

Tatuaże? Reklamuj się teraz, zbierz plony w lipcu!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)