You are here:  / Marketing wielopoziomowy / Seniorzy reklamują tablety i smartfony Galaxy w kampaniach Samsunga

Seniorzy reklamują tablety i smartfony Galaxy w kampaniach Samsunga

post by related

related post

Jeden z największych producentów smartfonów na świecie – Samsung – rozpoczął ogólnopolską promocję tabletów i smartfonów Galaxy. Tym razem funkcjonalność i możliwości smartfonów i tabletów prezentują seniorzy, a nie jak dotychczas młodzi roześmiani ludzie. Warto również zaznaczyć, że w konwencji spotów wielu upatruje nawiązanie do stałego punktu programów Muppet Show – skeczu sędziwych bywalców teatralnej loży szyderców. Co takiego można w nich zobaczyć i usłyszeć?

Spoty reklamowe trwają 30 sekund a ich akcja toczy się w loży teatralnej. W oby dwóch spotach widzimy dwóch starszych panów, którzy sobie dogryzają i bawią się swoimi telefonami – śledzą wiadomości na „fejsie”, robią sobie zdjęcia, sprawdzają notowania giełdowe, pogodę, oglądają filmy, korzystają z nawigacji, etc. Kwintesencją spotów jest hasło promujące kampanię reklamową „Smartfony Samsung. Śmiesznie proste w obsłudze”.

Spoty mają za zadanie uświadomić starszym osobom, że i oni świetnie poradzą sobie z obsługą nowoczesnych technologii, że ich obsługa jest śmiesznie prosta. Wybierając ich telefony zyskują oni tani mobilny Internet, doskonałe narzędzie do kontaktów z bliskimi i znajomymi i doskonałe źródło rozrywki. Czy, więc Emporia ma się, czego obawiać i upatrywać w Samsungu nowego konkurenta w dziedzinie smart fonów dla seniorów? O tym przekonamy się już wkrótce.

Tymczasem możemy bacznie obserwować poczynania koreańskiego producenta na polskim rynku. Kampanię promującą najnowsze produkty od Samsunga podziwiać będzie można do końca marca we wszystkich środkach masowego przekazu- radiu, telewizji, gazetach, Internecie. Producenci zaplanowali również wiele akcji reklamowych i informacyjnych w największych centrach i sieciach handlowych, a także w autobusach czy innych ogólnodostępnych środkach transportu.

W ofercie sklepu internetowego SklepikSeniora.pl również znajdziecie smartfony przystosowane dla osób starszych np. najnowszy MaxCom MM850 BB – POLECAMY!

Seniorzy reklamują tablety i smartfony Galaxy w kampaniach Samsunga
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)