You are here:  / Marketing zróżnicowany / Reklama LED – oświeć swojego klienta.

Reklama LED – oświeć swojego klienta.

post by related

related post

Reklama LED jest formą świetlnej reklamy emitowanej cyklicznie na konkretnym ekranie, popularnie nazywanym telebimem. Za reklamę LED uważa się krótki spot stworzony z minimum kilkunastosekundowej prezentacji. W tym miejscu teoria jednak rozchodzi się z praktyką. W rzeczywistości spoty mogą mieć od zaledwie kilku sekund do nawet minutowych pokazów- wszystko zależne jest przecież od produktu i od formy reklamy.

Elementem, który w dużym stopniu decyduje o powodzeniu reklamy LED jest dynamiczność jej nadawania. Spoty reklamowe są rzeczowe i krótkie, pozbawione zbędnych treści. To z kolei tylko cieszy potencjalnego klienta.Taka reklama jest niewątpliwie dobrze widoczna, przez co lepiej dociera do odbiorcy. Jaskrawy ekran jest nie tylko skuteczny jak to się powszechnie uważa w nocy, ale też w ciągu dnia. Warto przy tym pamiętać o wyborze telebimu ulokowanego w strategicznym miejscu.

Kolejnym plusem jest to, że reklamy emitowane na telebimach przyciągają uwagę przypadkowych przechodniów oraz kierowców. Taka reklama jest bardziej bezpośrednia, ale także trafia do dużo większej rzeszy odbiorców. W wielu polskich miastach reklama LED w dalszym ciągu uważana jest za szczyt nowoczesności- dlatego przyciąga taką dużą uwagę. Sama inwestycja w technologię może się opłacić reklamodawcy.

Reklamy LED uważane są za jedne z bardziej skutecznych we współczesnych realiach rynkowych. Odnoszą większą skuteczność niż nachalne reklamy-spam internetowy. Są przy tym bardziej przyjazne, ciekawsze w treści oraz w przekazie. Reklamy LED stosowane są z powodzeniem w większych miastach w tak newralgicznych punktach jak duże skrzyżowania, oraz przy ważniejszych arteriach miejskich. Wykorzystuje się również ich potencjał podczas przeprowadzania rozmaitych imprez masowych takich jak mecze piłki nożnej czy siatkowej, oraz koncerty.

Reklama LED – oświeć swojego klienta.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)