You are here:  / Reklama ambientowa / Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron www

post by related

related post

Usługa pozycjonowania stron internetowych na kluczowe miejsca w wyszukiwarce pozwoli stać się Państwa firmie bardziej popularną oraz zwiększy szanse na gwałtowny wzrost przychodów ze sprzedaży dzięki temu, iż strona www znajdzie się na pierwszej stronie naturalnych wyników wyszukiwania w największych polskich wyszukiwarkach w tym głównie w Google.

Zamówcie Państwo już dziś pozycjonowanie na najważniejsze dla Państwa firmy słowa kluczowe lub wykupcie pozycjonowanie na nieograniczoną ilość słów kluczowych związanych z daną stroną www, produktem czy samą firmą.
Co warto wiedzieć przed pozycjonowaniem?

Reklamowanie w internecie bazuje na dwóch bardzo ważnych pojęciach. Pierwsze z nich to kampanie SEM (Search Engine Marketing), czyli kampanie polegające na zakupie płatnych linków sponsorowanych oraz boksów reklamowych a także reklam w sieci stron partnerów wyszukiwarek. W Polsce do najważniejszych wyszukiwarek należy Google z 95% rynku, Onet.pl bazujący na silniku wyszukiwarki Google, WP.pl, NetSprint, która jest połączona z WP.pl oraz Interia, która również bazuje na silniku Google.

Drugie pojęcie to kampanie typu SEO (Search Engine Optimization). Kampanie typu SEO mają na celu zwiększenie pozycji na ustalone frazy kluczowe w wyszukiwarkach Google, Bing, WP, Onet, Interia, Yahoo, Msn oraz innych w tak zwanych naturalnych wynikach wyszukiwania (Organic Search). Współcześnie obydwa działania są konieczne. Pozycjonowanie jest jedną z form działania typu SEO.

Chciałbym się zapytać o pozycjonowanie mojej witryny

Proszę bardzo, odpowiemy Państwu na pytania. Nie trzeba od razu wykupywać usługi, aby móc skutecznie wykonać pozycjonowanie. Zdradzamy tajniki SEO tak, aby pozycjonowanie stało się dla Państwa jaśniejszą sferą! Zapraszamy, bo pozycjonowanie to bardzo dobra forma reklamy!

Pozycjonowanie stron na telefony komórkowe

Coraz częściej korzystamy z internetu w telefonach komórkowych. Rodzi się zatem naturalne działanie zmierzające do reklamowania się w tym medium. Maripoza przeprowadza pozycjonowanie na telefony komórkowe.

Jak przebiega proces realizacji usługi pozycjonowania?

W przypadku zamówienia usługi typu SEO, czyli przede wszystkim pozycjonowanie na wybrane frazy, przebieg współpracy będzie przebiegał według schematu. Schemat ma charakter tylko obrazowy i uproszczony, aby pokazać ideę tej usługi. W rzeczywistości może on ulec rozbudowaniu.
1. Audyt strony pod względem możliwości pozycjonowania na dane frazy
2. Ustalenie listy fraz kluczowych zarówno pojedynczych słów jak i kilku członowych
3. Udostępnienie przez klienta dojścia do kodów strony internetowej w celu poprawienia odpowiednich parametrów.
4. Pozycjonowanie ciągły proces
5. Raportowanie i ciągła optymalizacja.

Opłaty za usługę pozycjonowania

W przypadku zamówienia usługi pozycjonowania w firmie MARIPOZA nie jest pobieran opłata za audyt strony. Natomiast w przypadku pozycjonowania fraz kluczowych opłata pobierana jest tylko i wyłącznie za wynik tzn. za pozycję, jaką uzyska Państwa strona w wyszukiwarce. W tym przypadku cena będzie uzależniona od mocy danej frazy i ustalona ściśle w umowie. Macie zatem Państwo całkowitą transparentność co do wyników.

Istnieje możliwość zamówienia pozycjonowania całej strony na zasadzie ryczałtu stałego. Ilość fraz kluczowych w tym przypadku może być bardzo duża. Ta forma rozliczania korzystna jest dla dużych firm, które chcą wyświetlać się na kluczowych miejscach w wyszukiwarce na wiele słów kluczowych.

Opłata ta jest znacznie większa i nie jest uzależniona od pozycji danego słowa, ale niższa gdyby każde słowo kluczowe miało być rozliczane osobno. Taka forma usługi zazwyczaj jest proponowana z usługą „analiza ilościowa” i „Google Analytics”, tak aby móc dobierać istotne słowa kluczowe.

Dlaczego warto zamówić usługę pozycjonowania w firmie MARIPOZA?

Kilka lat temu założyciele MARIPOZA zafascynowali się Internetem i zaczęli zastanawiać się, dlaczego niektóre firmy są tak wysoko w wynikach wyszukiwania w Google, gdy inne pomimo tego, że wydawałoby się, że mają lepsze strony www pojawiają się daleko poniżej?

Zaczęliśmy śledzić pozycjonowanie, eksperymentować, czytać tysiące stron, dzwonić do pracowników wyszukiwarek, chodzić na seminaria, kupować specjalistyczne książki, budować modele ekonometryczne tylko po to, aby wydrzeć tę tajemnicę! W końcu odkryliśmy ten sekret.

Sekret pozycjonowania

A tkwi on w odpowiednich opisach strony i dobrym rozumieniu algorytmu PageRank. Przez ten czas spotkaliśmy wielu wspaniałych i skutecznych pozycjonerów, którzy odnosili wspaniałe rezultaty w reklamie internetowej i pozycjonowanie wychodziło im znakomicie, to jednak w większości oni nie rozumieli algorytmu PageRank, bo do jego zrozumienia jest potrzebne zaawansowane instrumentarium matematyczne.

Tak na prawdę, to spotkaliśmy tylko matematyków bardzo zainteresowanych swoim przedmiotem, którzy ten algorytm dobrze rozumieli. Ci wspaniali ludzie z kolei nie rozumieli, po co robi się opis stron. MARIPOZA pojęła obydwa aspekty tego działania, gdyż z wykształcenia zespół Maripozy to ekonometrycy uwielbiającym matematykę, ale także fascynacji Internetu i jego otwartości.

Pozycjonowanie nie tylko dla matematyków

Nie chcemy w tym miejscu powiedzieć, że osoba która nie zna teoretycznych podstaw algorytmizacji wyszukiwarek nie odniesie sukcesu w SEO. Dużo pozycjonerów stosuje się do tych algorytmów, nie wiedząc nawet, że to robi. Robią to intuicyjnie. Wydaje się jednak, że można jeszcze więcej osiągnąć, gdy się ten algorytm dobrze zna i ma się wyniki odpowiednich eksperymentów. Jedno jednak jest ważne stosowanie kodeksu etycznego Google.

Maripoza dzieli się wiedzą jak pozycjonować i prowadzić kampanie SEM

Co więcej MARIPOZA oferuje Państwu także szkolenia z pozycjonowania (SEO) i kampanii SEM Zapraszam do współpracy a z chęcią podzielimy się wiedzą, gdyż wyznajemy ideę Internetu tzn. otwartość i transparentność.

Kodeks etyczny Google i innych wyszukiwarek

Nie wolno zapomnieć jeszcze o jednej bardzo istotnej sprawie. Każda wyszukiwarka w szczególności odnosi się do najlepszej wyszukiwarki Google ma własny kodeks etyczny działań, które można podejmować w celu wypozycjonowania. Do tych kodeksów trzeba się bezwzględnie dostosować, gdyż za ich nie przestrzeganie grożą odpowiednie sankcje w tym tzn. bany, czyli zdjęcie z indeksów wyszukiwarek.

W jakich miastach jest wykonywanie pozycjonowanie

Maripoza to firma z siedzibą w Poznaniu, mamy jednak przedstawiciela w Warszawie, który jest do Państwa dyspozycji. Pozycjonowanie można jednak wykonywać niezależnie od miejsca siedziby firmy, stąd też możemy prowadzić pozycjonowanie w miastach: Poznań, Wrocław, Warszawa, Szczecin, Łódź, Katowice i wielu innych.

Czy wykonujecie Państwo pozycjonowanie i reklamę na inne kraje?

TAK. Prowadzimy skuteczne pozycjonowanie na rynkach anglojęzycznych (Anglia, Stany Zjednoczone) francuskojęzycznych (Francja, Szwajcaria, Belgia), Niemcy i wiele innych. Jest to znakomity sposób na pozyskanie nowych kontrahentów. Więcej informacji Pozycjonowanie za granicą. Zapraszamy do kontaktu, razem możemy wiele zdziałać dla Państwa witryny w internecie.

Pozycjonowanie stron www
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)