You are here:  / Reklama ambientowa / Pozycjonowanie stron dla małych firm

Pozycjonowanie stron dla małych firm

post by related

related post

Co należy wykonać, aby móc pozycjonować się w internecie?
1. Wybór formy wynagradzania:
a) za pozycję – opłata jest pobierana w momencie wejścia danej frazy kluczowej (czyli wyrażenia kluczowego, na które chcielibyście się państwo pozycjonować, może być jedno lub wielowyrazowe.) do pierwszej dziesiątki Google lub innej wyszukiwarki tzw. TOP10.
b) ryczałtowe – dobór słów kluczowych pozostaje po stronie MARIPOZA. Stała opłata miesięczna niezależna od pozycji słów kluczowych, lecz jest ich o wiele więcej.
2. Wybór słów kluczowych i przesłanie ich w celu zbadania strony internetowej i wyceny tych słów kluczowych.
3. Akceptacja oferty lub sugestie do jej poprawienia z Państwa strony.
4. Podpisanie umowy.
5. Rozpoczęcie procesu pozycjonowania.
6. Podczas pozycjonowania będzie dla Państwa prowadzić analizy statystyczne w Google Analytics, aby badać efektywność pozycjonowania. Ta usługa jest już wliczona w opłatę i jest za darmo. Poza tym prowadzić będziemy nadzór w Google Webmaster Central dla Państwa strony.
7. Maripoza to mała firma i doskonale zna kłopoty i wymagania małych firm.

Ceny: za pozycję – od 10zł za frazę za miesiąc – cena zależy jednak od branży i konkurencyjności fraz kluczowych. Dokładna cena jest podawana w ofercie. Ceny za pozycjonowanie ryczałtowe – od 250zł miesięcznie.

Usługa Google AdWords:
Niezależnie od pozycjonowania warto, aby rozważyć reklamowanie się w Google za pomocą linków sponsorowanych.
Cena za obsługę wynosi od 100zł miesięcznie plus budżet jaki Państwo przeznaczycie na reklamę wpłacany bezpośrednio do Google.

Cała obsługa i wsparcie macie Państwo zapewnione. Państwa zadanie sprowadzi się tylko do nadzoru i wpłacania budżetu do Google, wszystkim pozostałym zajmie się MARIPOZA.

Co jeżeli będę niezadowolony z pozycjonowania lub reklamy w Google?
Dołożymy wszystkich starań, aby usługa była skuteczna, pomimo tego nie możemy Państwu obiecać, że pozycjonowania i reklama w internecie sprawdzi się w każdej branży i na każdym rynku. Możecie wtedy Państwo zrezygnować z pozycjonowania. Oferujemy krótkie terminy wypowiedzenia.

Jeżeli jesteście Państwo przekonani do skorzystania z oferty, to zapraszamy na stronę kontaktu w celu pozycjonowania i reklamy w internecie. Są tam podane dane teleadrsowe.

Pozycjonowanie stron dla start-upów

Jeżeli założyliście Państwo nowe przedsięwzięcie rokujące szanse na rozwój i szukacie wsparcia od strony marketingu internetowego w tym w pozycjonowaniu lub reklamie w Internecie, to zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy niskie ceny dostosowane do stadia rozwoju firmy oraz profesjonalne wsparcie w zakresie reklamowania usług i produktów. Maripoza wypromowała już kilka start-upów do stadium czerpania zysków z danej inwestycji. Profesjonalne i poparte doświadczenie wsparcie marketingowe na pewno przyda się Państwu w rozwijaniu Państwa działalności.

Start-up to początkowe stadium rozwoju firmy. Często korzysta ze wsparcia funduszy inwestycyjnych. Jeżeli uda wykreować się rynek lub jeżeli star-up rozwinie się w dojrzałą działalność, to zyski płynące pokrywają wymagania funduszy inwestycyjnych i właścicieli. Zanim do tego dojdzie na początku działalności firmy takie nie mogą płacić dużo za promocję. Właśnie do takich stat-upów kieruje Maripoza swoją ofertę.

Dlaczego usługa pozycjonowania jest taka ważna dla małych firm?
W każdej firmie a w szczególności także w małych firmach istnieje zapotrzebowanie na usługi. Małe firmy zgłaszają zapotrzebowanie na

 • usługi księgowości
 • usługi telefoniczne
 • usługi internetowe (Internet, serwer, strona www, licencja sklepów itp.)
 • usługi pocztowe
 • usługi faksowe
 • usługi bankowe i ubezpieczeniowe
 • usługi reklamowe w tym pozycjonowanie
 • i inne

Pozycjonowanie stało się nieodłączną częścią marketingu dla małych firm. Gospodarka wspołczesna wymaga, aby reklamować się skutecznie, to znaczy przy niskich kosztach uzyskiwać najlepsze dostępne rezultaty.

Maripoza oferuje:

 • Pozycjonowanie w kraju i za granicą
 • Analizy skuteczności kampanii reklamowych dla inwestorów i dla potrzeb właścicielskich
 • Linki sponsorowane i kampanie banerowe
 • Wsparcie marketingowe – doradzimy, co warto wykonać, aby wzmocnić sprzedaż produktów i usług Państwa firmy
Pozycjonowanie stron dla małych firm
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)