You are here:  / Reklama displayowa / Pozycjonowanie – sprawdź nim zapytasz

Pozycjonowanie – sprawdź nim zapytasz

post by related

related post

Zapewne każdy kto zajmuje się pozycjonowaniem stron niejednokrotnie musi odpowiadać na setki pytań znajomych dotyczących promocji strony w wyszukiwarkach. Oczywiście nie mam nic przeciwko temu, by pomagać znajomym, ale na litość boską dlaczego mam odpowiadać na te same pytania po kilkadziesiąt razy? Znalazłem sposób, nie ważne o co kto mnie pyta odpowiadam zawsze w ten sam sposób.
Nie ważne czy ktoś pyta mnie co to jest pozycjonowanie, czy jak dodać stronę do indeksu wyszukiwarek – odpowiedź zawsze jest ta sama – odwiedź stronę pozycjonowanie stron. No dobra, dobra… dopiero przymierzam się, żeby w ten sposób udzielać odpowiedzi, póki co zarejestrowałem domenę i postawiłem “na szybkiego” stronkę, oczywiście na wordpressie, gdzie zamierzam zebrać wszystkie pytania dotyczące pozycjonowania stron i udzielić na nie odpowiedzi.
Nie jest moim zamiarem tworzenie najnowszej encyklopedii pozycjonera, bo wiele elementów i metod pozycjonowania zmienia się w czasie, ale są takie podstawy, które, przynajmniej na razie, pozostają niezmienne. Jeśli i Ty rozpoczynasz przygodę z wyszukiwarkami, a dokładniej mówiąc “ich oszukiwaniem”, zapraszam Ciebie na mój blog, gdzie znajdziesz wiele podstawowych informacji z zakresu SEO & SEM oraz dowiesz się jak działają wyszukiwarki internetowe. Myślę, że będzie to praktyczne miejsce, gdzie znaleźć będzie można odpowiedź na wszystkie swoje wątpliwości.

Zachęcam Ciebie także do zadawania pytań oraz dyskusji na poruszone już na blogu tematy. Jeśli coś wyjaśnione jest niezbyt przystępnie bądź mało precyzyjnie natychmiast uzupełnię stronę. Do zobaczenia na blogu.

Pozycjonowanie – sprawdź nim zapytasz
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)