You are here:  / Reklama elastyczna / Nowy produkt lojalnościowy dla małych i średnich firm

Nowy produkt lojalnościowy dla małych i średnich firm

post by related

related post

Z początkiem października ruszyła sprzedaż nowego produktu lojalnościowego LaSer Polska. Gift Pack to gotowy program kart podarunkowych dostarczany wraz z kartami, zapewniający pełna funkcjonalność i niezależność od lokalnych warunków technologicznych przedsiębiorców. Gift – ponieważ to karty podarunkowe, a Pack – ponieważ wszystko znajduje się w jednym, eleganckim opakowaniu.

Adresatami nowego produktu są małe i średnie przedsiębiorstwa, do tej pory często pomijane w wielkich programach lojalnościowych i szukające sposobu na uatrakcyjnienie swojej oferty. Jest to pierwszy tego rodzaju produkt w Polsce. Gift Pack jest odpowiednikiem tradycyjnych bonów towarowych, czy dużych programów lojalnościowych.

Narzędzie przeznaczone jest dla wszystkich sektorów handlu i usług, zapewniając identyczną funkcjonalność co inne, standardowe programy kart podarunkowych. Gift Pack jest zupełnie niezależny od wszelkich systemów kasowych lub terminali POS, a dodatkowo gwarantuje wydawcy karty, całkowitą niezależność w definiowaniu parametrów kart. Jego przyjazna aplikacja internetowa pozwala na pełne zarządzanie programem oraz umożliwia klientom dostęp do salda karty przez Internet. Aby zarządzać programem kart podarunkowych potrzebny jest jedynie dostęp do Internetu, a przyjazna platforma transakcyjna zapewnia takie aspekty jak: aktywację kart podarunkowych, dokonywanie zakupów kartami, doładowanie kart, historię transakcji, generowanie raportów, itp. Gift Pack to ciekawy pomysł na kartę podarunkową dla wszystkich tych biznesów, które nie wiedzą jeszcze jak zwiększyć liczbę klientów, a jednocześnie utrzymać tych stałych. Dodatkową zaletą programu jest szybkość dostosowania wygladu i parametrów kart do danej branży. Właściciele małych i średnich biznesów mogą wybierać spośród kilkudziesięciu wzorów
i kolorów kart, a cały proces zamówienia odbywa się online.

LaSer Polska planuje w najbliższym czasie kampanię promocyjną swojego produktu.
W ten sposób firma chce ugruntować swoją pozycje na rynku jako pierwszego w Polsce wystawcy kart podarunkowych nowego formatu.

Dodatkowe informacje: w celu szybkiego przedostania się pod właściwy adres wystarczy kliknąć poniższy przycisk trzymając włączony klawisz „Ctrl”

Nowy produkt lojalnościowy dla małych i średnich firm
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)