You are here:  / Reklama kontekstowa / Marketing to żyła złota

Marketing to żyła złota

post by related

related post

Marketing i reklamowanie to zawsze była żyła złota. Reklamować można dosłownie wszystko a reklamy powstają najróżniejsze. Ostatnio marketing wkroczył tez do Internetu. A co tam można reklamować? Otóż, można i to dużo, na przykład strony internetowe.
Stronki www jeżeli mają dużą liczbę odwiedzin i są popularne, przynoszą swoim właścicielom zyski, a nawet jeśli się na nich nie zarabia, to satysfakcję sprawia, to że wiele osób naszą stronę odwiedza. I nic dziwnego, ponieważ oznacza to, że nasza strona jest naprawdę dobra, skoro cieszy się taką popularnością.
Aby zwiększać popularność swoich stron, właściciele zlecają ich pozycjonowanie, które za zadanie podwyższania ich pozycji pośród innych stron o podobnej tematyce.
Pozycjonowanie wykorzystuje tak zwane precle, których bardziej profesjonalna nazwa to presell page. A to artykuły z linkami. A te linki w treści precla to są właśnie główni sprawcy większej liczby odwiedzin na danej stronie, ponieważ owe linki są ukryte w słowach precla i automatycznie, gdy się na nic klinie przenoszą na daną stronę.

Marketing to żyła złota
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)