You are here:  / Reklama podprogowa / Kampanie reklamowe – Facebook

Kampanie reklamowe – Facebook

Dziś kilka słów o tym, jak można wykorzystać reklamy na portalu Facebook i możliwość określenia grupy docelowej wg. daty urodzin. Ciekawa opcja, nieprawdaż?

Jeśli prowadzisz salon urody, salon kosmetyczny, salon fryzjerski itp. możesz dotrzeć z reklamą do załóżmy takiej grupy osób: kobiety, zamieszkane w Twoim mieście, w wieku od-do, obchodzące w danym dniu urodziny.

Tak wybranym osobom można na Facebooku pokazywać reklamy zatytułowane np. „Zrób sobie prezent” i zaprosić do SPA, salonu, solarium.

Akurat powiało wiosną, więc zachęcone taką reklamą kobiety są atrakcyjnymi odbiorcami przekazu reklamowego. Która oprze się przed prezentem na urodziny, na wiosnę, gdy w zapomnienie idą grube płaszcze, zimowe kurtki a dni są coraz dłuższe?

Gdy dodatkowo w salonie zaproponujesz np. wiosenny rabat lub dodatkowy gratis dla osób obchodzących urodziny w danym miesiącu możesz się spodziewać klientek pozyskanych z reklam na Facebooku!

Reklamy na portalu Facebook to forma skutecznej reklamy w internecie, dzięki możliwości doboru grupy odbiorców wedle dużej ilości kryteriów..

Kampanie reklamowe na Facebooku. Wykorzystaj potencjał reklamowy drugiego po Google najchętniej odwiedzanego przez Polaków serwisu internetowego! Sprawdź aktualną promocję!

Kampanie reklamowe – Facebook
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)