You are here:  / Reklama podprogowa / Jaka jest prawdziwa wartość precli?

Jaka jest prawdziwa wartość precli?

post by related

related post

Precle, artykuły z linkami, są bardzo przydatne przy pozycjonowaniu stron www, szczególnie linki w treści precli (presell page) są bardzo pomocne. Precle są krótkimi artykułami, mają ponad tysiąc znaków, które są pisane na zlecenie i reklamują strony , których właściciele zlecili ich napisanie.
Mimo, że precle mają tyle funkcji, ponieważ oprócz tego, że są pomocne przy wspomnianym wyżej pozycjonowaniu, reklamują również strony www, ponieważ linki jakie mają w swojej treści automatycznie przekierowywują na daną stronę, której to jest link, po kliknięciu na niego myszką. Jest to marketing i nic więcej.
Czemu niektórzy twierdzą, że precle mają niską wartość? Ponieważ zaczął się bum na ich pisanie, pisać je może każdy i dlatego zaniżane są pewne standardy. Precle teraz to przede wszystkim pełne błędów artykuły, których treść nie posiada żadnych wartości merytorycznych. Ludzie piszący precle, stawiają na ilość nie na jakość i chcąc w jak najkrótszym czasie napisać ich jak najwięcej nie dbają o to jaką te precle mają formę.

Jaka jest prawdziwa wartość precli?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)