You are here:  / Reklama zewnętrzna / Ile linków dodajemy do precli?

Ile linków dodajemy do precli?

post by related

related post

Precle (presell page) są obecnie bardzo popularną metodą pozycjonowania, jest to także skuteczny marketing, jako że reklamują strony www, do których linki zawierają we swojej treści. Precle bowiem to artykuły z linkami, a linki w treści precla przekierowywują na stronę www, która ma być przez precel reklamowana. Pojawia się więc pytanie ile linków powinno być w takim preclu?
Odpowiedź jest prosta.
Im więcej, tym lepiej. Linki znajdują się pod postaciami słów, które za taki precel zawierać. Im więcej takich słów kluczowych, a co za tym idzie, im więcej ukrytych w nich linków tym lepiej. Precel z zasady powinien być naszpikowany linkami. Linki są jego główną częścią i to na nich opiera się idea precli.
Jedno wydaje się w tym wszystkim jednak szczególnie warte podkreślenia. Mianowicie nie wolno w jednym preclu zamieszczać wielu takich samych linków. 5 takich samych linków w preclu, nie znaczy że tam dalej ich będzie właśnie 5, ponieważ Google nie jest takie głupie. Uzna takie precle za duplikat, czyli powielanie tego samego, lub za zwykły spam.

Ile linków dodajemy do precli?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)