You are here:  / Reklama zewnętrzna / Facebook – mała ewolucja stron

Facebook – mała ewolucja stron

post by related

related post

Kolejne zmiany na portalu Facebook to dalszy etap ewolucji. Tym razem wprowadzono kilka drobnych zmian dotyczących stron społecznościowych i firmowych na Facebooku.

Niewielka zmiana układu strony, w tym dodanie miejsca na zdjęcia na górze strony. Powiadamianie, Powiadomienia, gdy fani wykonają czynności na stronie lub opublikują posty. Więcej opcji wyszukiwania. Oraz co najważniejsze – teraz można występować na Facebooku jako strona.

Wcześniej można było występować tylko jako profil użytkownika. Po dzisiejszych zmianach Strona nabrała statusu użytkownika, niezależnego “bytu”, odpowiednika profilu osobistego. Oznacza to, ze od teraz w ramach Strony istnieje możliwość dodawania znaczników „Lubię to” i postów na innych stronach w imieniu swojej strony (a nie jak wcześniej tylko w imieniu swojego profilu osobistego).

Wraz ze zmianami przestały działać wtyczki społeczne (pola lubię to, ramki fanów) umieszczane na serwisach zewnętrznych – ale tylko wtedy, gdy jesteśmy zalogowani jako „Strona”. Należy wierzyć, że jest to sytuacja przejściowa i niebawem wszystko wróci do normy i zacznie działać tak jak powinno.

Facebook – mała ewolucja stron
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)