You are here:  / Marketing w internecie / Czy warto inwestować w kasetony reklamowe?

Czy warto inwestować w kasetony reklamowe?

post by related

related post

Mogłoby się wydawać, że w świecie dominacji internetu i nowożytnych technologii konwencjonalna reklama z zastosowaniem kasetonów reklamowych jest nieskuteczna. Nie można się bardziej pomylić! Pomimo nieskomplikowanej i prostej budowy – zrobione są przede wszystkim z dibondu lub płyty pleksiglasowej co daje im odporność na nie najlepsze warunki pogodowe oraz metody ich zamontowania, skuteczność kasetonów jest niezmiennie bardzo duża.

Zwrócić należy uwagę na to, że w celu poszerzenia widoczności naszego kasetonu warto użyć któreś z obecnych dziś sposobów ich podświetlenia. Możemy użyć w tym celu podświetlenia diodami LED, świetlówek lub neonów. Każde z tych źródeł ma odrębne wady i zalety jednak najczęściej dzisiaj stosowanym oświetleniem jest użycie diód LED. Posiadają one tę zaletę, że można je relatywnie prosto dopasować do podświetlanej powierzchni, równomiernie rozchodzi się w nich światło a także mają mały pobór energii. Inne oświetlenia także posiadają swoje plusy, ale przy wspomnianym oświetleniu przegrywają z kretesem.

Podsumujmy, kasetony reklamowe mimo pojawienia się na rynku reklamowym innowacyjnych narzędzi reklam, zostają jednym z najskuteczniejszych metod do promocji swojej działalności czy marki. Ich względnie niska cena, łatwość zamontowania oraz serwisu wraz z wysoką skutecznością składają się na ich bardzo mocną pozycję w branży reklamowej i jak mniemam, jeszcze przez lata nie znajdzie się rozwiązanie, które ja należycie zastąpi.

Odpowiadając na pytanie czy warto? Odpowiadam – Zdecydowanie!

Czy warto inwestować w kasetony reklamowe?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)