You are here:  / Marketing transakcyjny / Co to jest pozycjonowanie stron www

Co to jest pozycjonowanie stron www

post by related

related post

Pozycjonowanie stron internetowych to jeden z podstawowych czynników marketingu internetowego, który z kolei jest niezbędny, aby dana osoba bądź firma mogła zaistnieć w sieci. Pozycjonowaniem możemy zająć się sami, pod warunkiem ze opanujemy tą sztukę perfekcyjnie, czyli zapoznamy się z podstawowymi szkoleniami dostępnymi w sieci, bądź możemy ją zlecić firmie marketingowej, która wykona ją szybko, precyzyjnie i za nie duże pieniądze.

Musimy jednak wiedzieć, że reklama firmy pozycjonerskiej o treści: dodajemy stronę do kilkuset katalogów stron www w jeden miesiąc jest tylko reklamą, a prawdziwe pozycjonowanie wymaga czasu i dokładnego dodawania linków do odpowiednich dobrych katalogów stron www (jak na przykład katalog stron OXER), które są z naszą stroną związane pod względem tematyki. Dlatego kiedy zdecydujemy się na usługi firmy marketingowej w sieci, pamiętajmy aby zapłacić za efekty pracy, a nie za obietnice składane w reklamie.

Prawdziwy pozycjoner najpierw wykonuje usługę, czyli dodaje link określonej strony do odpowiedniej bazy katalogów stron www, a dopiero po skończonym zleceniu i widocznych efektach oczekuje sprawiedliwej zapłaty. W Internecie niestety jest bardzo łatwo oszukać, dlatego musimy być wyjątkowo ostrożni.

Co to jest pozycjonowanie stron www
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)