You are here:  / Marketing transakcyjny / Blog Zgreda o pozycjonowaniu

Blog Zgreda o pozycjonowaniu

post by related

related post

Każdy kto posiada własną stronę internetową musi zadbać o to, aby znalazło ją możliwie najwięcej osób. Niestety najczęściej działania promocyjne kończą się na informowaniu grupy przyjaciół, tudzież rodziny o jej stworzeniu. Istnieje jednak o wiele skuteczniejszy sposób na dotarcie do potencjalnych odbiorców

Jest nim pozycjonowanie. Cały proces ma za cel sprawić, że nasza strona zacznie ukazywać się na szczycie listy wyników, które są zwracane przez wyszukiwarkę. Na początku może to wydawać się wręcz nierealne do zrealizowania jednak regularną pracą można osiągnąć sukces nawet w przypadku ciężkich i konkurencyjnych tematyk. Należy jednak pamiętać, że pozycjonowanie wiąże się z kosztami.

Każdy kto myśli, że uda mu się zawładnąć wyszukiwarką posiadając w portfelu pustkę jest w błędzie. Oczywiście można kombinować i starać się wykorzystywać darmowe narzędzia, domeny, hostingi – na dłuższą metę jest to jednak działanie wysoce nieopłacalne, gdyż inwestujemy swój czas i pieniądze w nieswoje rzeczy.

Blog Zgreda o pozycjonowaniu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)