You are here:  / Marketing transakcyjny / Billboardy

Billboardy

post by related

related post

Jadąc autostradą czy inną drogą ze stosunkowo dużym natężeniem ruchu, często natykamy się na billboardy. Ich celem jest reklama lub zwrócenie uwagi na jakąś kampanię społeczną i trzeba przyznać, że bardzo dobrze spełniają one swoje zadanie.

Są rozmieszczone w dobrze widocznych punktach i w krótki oraz treściwy sposób przekazują informacje, które mają nam dostarczyć. Jeżeli chcesz wypromować produkt lub kampanię społeczną czy też działania charytatywne, billboardy są do tego fantastycznym narzędziem. Producenci billboardów stworzą dokładnie taki wzór jaki sobie zażyczysz w dowolnej ilości.

Billboard to nie tylko reklama wzdłuż mocno uczęszczanej drogi, ale również w mieście. Reklamy na dużych budynkach, w centralnych częściach miast. Producent billboardów wyprodukuje dla Ciebie treść na jednym z najpopularniejszych używanych formatów lub podejmie się utworzenia billboardu o niestandardowych rozmiarach. Od Ciebie zależy to co znajdzie się na billboardzie.

Może to być dosłownie wszystko. Billboardy cechują się wysoką skutecznością w promowaniu tego co zawierają w swej treści. Dzieje się tak dlatego, że zawierają minimum słów, a zazwyczaj trafiają do obserwatorów jakimś rysunkiem, obrazem pozostającym w pamięci. Jeżeli masz coś do pokazania i chcesz, aby ludzie zwrócili na to uwagę, wybierz billboardy.

Billboardy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)