You are here:  / Marketing transakcyjny / Automatyczne preclowanie stron www

Automatyczne preclowanie stron www

post by related

related post

Wzrost liczby linków prowadzących do mojej strony internetowej WWW to podstawowa sprawa w procesie pozycjonowania stron. Optymalizacja SEO wymaga więc, aby pozyskiwać takie linki. Pytanie tylko skąd? Firmy zajmujące się pozycjonowaniem mają olbrzymie zaplecze stron wykonanych przede wszystkim po to, ażeby posiadać miejsce na linki pozycjonujące.

Co jednak zrobić, gdy nie posiadamy takiego zaplecza? Wynajęcie firmy pozycjonerskiej jest bardzo drogie. Użytkowanie reklam Google AdWords jest również bardzo kosztowne. Można jednak w bardzo zwyczajny sposób zdobyć dobre wyniki w wyszukiwarkach używając proste pozycjonowanie stron przez katalogowanie stron www.

Katalogowanie stron internetowych jest jednak bardzo czasochłonne, zatem warto skorzystać z pomocy fachowych narzędzi, czyli aplikacji wspomagających ten proces. Ręczne dodawanie odeszło moim zdaniem do lamusa, gdy pojawił się program Publiker. Nie sądziłem, że do tego dojdzie, ale pozycjonowanie stron automatem jest naprawdę bardzo skuteczne. Tylko tutaj musimy wprowadzić jedną bardzo ważną uwagę – otóż robot do pozycjonowania wyśle za nas wpisy, ale to my musimy zadbać o dobrej jakości teksty, opisy, tytuły i tym podobne. To najważniejsze, ponieważ najbardziej wartościowe katalogi i precle są kontrolowane, zatem uzyskamy wartościowy link wyłącznie wtedy, gdy nasz artykuł będzie przygotowany z dużą dokładnością i będzie sensowny i wartościowym merytorycznie. Dodawarka do precli i stron internetowych Publiker (www.publiker.pl) – polecam zapoznanie się z tym narzędziem.

Automatyczne preclowanie stron www
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)